HakkımızdaCREATİKWEB

Temel amacimiz; firmalar ve tüketiciler arasindaki mesafeleri yikmak, firmalara yeni  pazarlar kazandirmak ve firmalarla müsterileri arasindaki ticari iliskilerin uzun soluklu olmasini saglamaktir.

CreatikBilişim; Web Tasarimi, Arama Motoru Optimizasyonu(SEO), Hosting, Fotograf Çekimi, Masaüstü Yayincilik (Kurumsal Kimlik, Logo vb.) alanlarindaki profesyonelligiyle hemen hemen her sektörden her müsteriye hizmet veren çok yönlü bir ajans konumundadir.

Is tecübemiz, bilgi birikimimiz, saglam temellere oturtulan altyapimiz, deneyimli yöneticileri, Web Tasarimi, Hosting,  Arama Motoru Optimizasyonu(SEO), Fotograf Çekimi, Masaüstü Yayincilik (Kurumsal Kimlik, Logo vb.) uzmanlik alanlarinda egitim almis elit çalisanlarimizla araliksiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bugün, günlük yasantimizda bilgi akisini kolaylastiran interneti, amaca uygun olarak en kolay sekilde kullanabilmeyi ve dogru sonuca en hizli sekilde ulasimi kendisine felsefe edinen CreatikBilişim, internet alaninda duyulabilecek her türlü ihtiyaca yanit verebilmektedir.
 

Misyonumuz

Ürünlerin/Hizmetlerin birbirine çok yaklastigi ve benzedigi bir ortamda farkliligi yakalayabilmek, müsterileri birebir tanimak, beklentilerini anlamak ve buna mukabil ürün/hizmet yaratmak. Müsteriler ile sürekli ögrenen iliskiler kurmak ve bu iliskiler çerçevesinde müsteriler için “butik”, kisiye özel, üretim yapmaktir.
 

Vizyonumuz

Internet-Medya dünyasina “DEGER” katarak, alanimizda öncü, ülkemizde saygin, güvenilir ve “Memnuniyet Odakli Hizmet Anlayisi’na” gönülden bagli, dürüst bir kurum olup, dünyaya açilacagiz.

CreatikBilişim ile bende güncel bir web projesi yaptırmak istiyorum :)